KONST / Litografier / Färglitografi 10188087
nr 1018 8087
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Maria Hillfon (f. 1945), Vallmo, 331/380, signerad, motivet: 35x28
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 februari 2016
kl 18:22:39
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon